Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 13.05.2009 15:37:18 

SRDCE EVROPY

CHIHUAHUA / Čivava

JERY Škovranov dvor
nar.: 15. 03. 2005

pes, dlouhosrstý, bílý

 

výborný
Želko Arabela SK
béžovobílý
Nero Arabela
béžovobílý, dlouhosrstý
Harlekýn Zlatý javor
černý, zlatý
Golden Sterne Dangria
-
Dangria Nova
Vítěz třídy
Imera z Kmochova zátiší
Lel
-
Anel
Chanel Sombrero
bíloplavá, krátkosrstá
CACIB
António Törpincs
Nemespataki Kedves
-
Lukácsfalvi-Apró Ari
Kangaheela Cini
Nemespataki Kedves
-
Kangaheela Ami
výborná
Bajka Arabela

bílá, hnědé znaky
2* KlCh., 3* CACIB, R. CACIB,
2* BOB, Bundessieger A

Beryl z Kmochova zátiší
Světový vítěz, 6* CACIB
Bodie z Jenštejnské bašty
Dangria Boby
-
Aylin z Jenštejnské bašty
Anel
Akim
-
Baffi
Barča Arabela
černohnědá, bílý límec
Ch. Boyko v. d. Koboldbande
béžovobílý, strakatý
Igor v. Gingkohof
-
Giao Molodez
Esther Zapo
Dangria Boby
-
Fruska Aztékot Kincse

 

 

SIBEL Srdce Evropy

nar.: 07. 11. 2006

uchovněná 24.2.2008 v Praze

fena, dlouhosrstá, zlatá, bílé znaky

 

Rodokmen

výborný
Jery Škovranov dvor
bílá, dlouhá
Želko Arabela SK
béžovobílý
Nero Arabela
 béžovobílá, dlouhá
Harlekýn Zlatý javor

Imera z Kmochova zátiší
 CHANEL Smbrero
António Törpincs

Kangaheela Cini
Bajka Arabela
bílá, hnědé znaky
2* KlCh., 3* CACIB, R. CACIB,
2* BOB, Bundessieger A

Beryl z Kmochova zátiší
Bodie z Jenštejnské bašty

Anel
Barča Arabela
černohnědá, bílý límec
Ch. Boyko v. d. Koboldbande

Esther Zapo
výborná
 KATTY Srdce Evropy
krémová, melír, dlouhá

POLO Arabela SK
hnědá, dlouhá
Champ. ml. Polska

2* KlCh., 3* CACIB, R. CACIB,
2* BOB, Bundessieger A

Beryl z Kmochova zátiší
Bodie z Jenštejnské bašty

Anel

Želka Arabela

Nero Arabela

Chanel Sombrero
GÁBI Srdce Evropy
bílá, zlaté zn., krátká
 Polo Arabela SK
BERYL z Kmochova zátiší

Želka Arabela
DANKA z Hlučínské pahorkatiny
CS
Danilo z Blustaru CS

Darána Lumarko CS

 

Výstavy 2008

6.7.2008 - Národní výstava Bialsko Biala - V2

 

OKSANA Srdce Evropy
nar.: 30. 10. 2005

uchovněná 1.5.2007 ve Frýdku-Místku, bon. kod A19 00000-00-10100 / 2,20 kg

fena, krátkosrstá, plavá, melír

 

 

Champ. ml. Polska
2xCAJC, 2xCAJC SR , Výborný

Polo Arabela SK
hnědý, dlouhosrstý
2xklubový šampion, 2xBOB
BERYL z Kmochova zátiší
dlouhosrststý
CH. ČSSR, Svět.v.90, Stř.ev.vít., Vít.SR, Vít.Brna,
BODIE z Jenštějnské bašty CS
zlatá, b. znaky, dlouhosrstý
Dangria Boby
-
AYLEEIN z Jenštejnské bašty CS
CACIB
ANEL
AKIM
-
Baffi
derby vítěz
Želka Arabela
béžovobílá, dlouhosrstá
Ch. Francie
Nero Arabela
béžovobílá, dlouhá
Harlekýn Zlatý javor CS
-
IMERA z Kmochova zátiší CS
Chanel Sombrero
dlouhosrstá
Antónió Torpincs
-
Kangaheela Cini
Krajský vítěz, vítěz třídy výborný
Gábi Srdce Evropy
bílá, zlaté zn., krátkosrstá
Champ. ml. Polska, 2xCAJC, 2xCAJC SR
Polo Arabela SK
hnědá, dlouhá
2xklub.CH, 2xBOB, 3xCACIB
BERYL z Kmochova zátiší
bílá, dlouhosrstý
Bodie z Jenštejnské bašty CS
-
Anel
Želka Arabela
béžovobílá
Nero Arabela
-
CHANEL SOMBRERO
 Danka
z Hlučínské pahorkatiny CS
béloplavá, krátkosrstá
klub.vítěz, nár. vítěz
Danilo z Blustaru CS
krémová, krítkosrstý
Ybellabell z Neuštejna CS
-
DINA Im-Ka CS
DARÁNA Lumarko CS
bílá , hn. znaky, krátkosrstá
Dangri a Boby
-
Aranka Lumarko CS

Výstavy 2008

6.7.2008 - Národní výstava Bialsko Biala - V1, CWC, nejlepší fena v rase 
15.6.2008 - Národní výstava Ratiborz - V1, CWC, nejlepší fena v rase
 

Výstavy 2007

15.4.2007 - NV Ostrava - V2, res. CAC

 

KARINA Škovranov Dvor

nar.: 20. 03. 2005

uchovněná 9.9.2006 ve Frýdku-Místku, bon. kod A 21 00000 30 00000 / 2,2 kg

fena, krátkosrstá, bílá, hnědé znaky

 

Rodokmen

výborný
Tik Škovranov dvor
bílý, hnědé znaky
Ch. SK, Klub. Ch., JCh. SK, 3* BOB, NV,
Klubový vítěz, 2* R. CACIB, 2* R. CACA

Quin

čokoládový, bílé znaky
Crossings Tiny Timone
Bam Bams Stardusk Buckie
-
Crossings Chimney Sweep
Crossings Shake M Up Shasta
Crossings Fievel Goes West
-
Cheeks Miss Marquette
výborná
Ellis Pocahontas

bílá
Hervé v. Tasmania
Cherubino v. Tasmania
-
Kizzy Jopatfre
Dannája Pacifik
chovná 1
Ybellabell z Neuštejna CS
-
Culinka z Janovho dvora
výborná
Ria Škovranov dvor

bílá, hnědé znaky
Vítěz mladých SK, CAJC
Morhy des Mini Elidyle
krémový, krátkosrstý
Audels Bossy Boots
Audels Wot-A-Boy
-
Hellesveor Patches
Fee des Mini Elidyle
Ch. Darling des Mini Elidyle
-
Alltot Holly
výborná
Uta Arabela
bílohnědá
Hervé v. Tasmania
Cherubino v. Tasmania
-
Kizzy Jopatfre
Barča Arabela
černohnědá
Ch. Boyko v. d. Koboldbande
-
Esther Zapo

Výstavy 2008

9.9.2006 - Specialní výstava Frýdek-Místek - V2 

 

COLETE Hop - Trop

nar.: 09. 03. 2002

fena, dlouhosrstá, plavá, melír

uchovněná 30.8.2003 v Modřicích, bon. kod A 19 00 10002 0000 / 2,2 kg

Máme štěňátko, otec EDIX Srdce Evropy - nar. 13.9.2008 - fenka

 

Rodokmen

BOB, Vítěz Polska, CWC, R. CAC,
CAJC, výborný

Emerito Zlatý javor
plavý, černé znaky, dlouhosrstý
Ch. CZ, Klubový šampion, Vítěz Litvy
ICH. Satan Zlatý javor

plavý, dlouhosrstý
4* CACIB, R. CACIB, 3* BOB, KlV.
Ch. Rio Cristal Aramis

zlatý, dlouhosrstý

Eladrews Elate

Lisonrisa Zlatý javor CS
CAC, Obl. vítěz, Vítěz třídy, V
Dangria Nova
zlatá, dlouhosrstá

Thermis Uno

Dangria Ticka
Primus junior, CAJC
Cesmina Hořící keř CS

plavá, šedá, dlouhosrstá
Ch. CZ, Klubový šampion, Vítěz Litvy
ICH. Satan Zlatý javor

plavý, dlouhosrstý

Rio Cristal Aramis

Dangria Nova
Oblastní vítěz
Arama Damajo
písková, krátkosrstá

Dangria Golden Sterne

Jamba z Novoboru
Adélka
z Doubravského dvora

zlatá, bílé zn., krátkosrstá
ICH., Ch. CZ/SK/PL, Klubový Ch.
Dominik z Helfštýna
šedozlatý, dlouhosrstý
3* CACIB
Dangria Boby
krémový, dlouhosrstý

Thermis Uno

Dangria Flakey
Hella a.d. Stuhlbauerstadt
krémová, dlouhosrstá

Daras v.Tabasco

Doloris v. Taischan
R. CAC, CAJC, Výborná
Cadélka Zuzka z Třeštiny

bílá, plavé zn., krátkosrstá
Oblastní vítěz, Vítěz třídy
Aris Amaretos Abonito
zlatý, bílé zn., dlouhosrstý

ICH. Dominik z Helfštýna

Barika La-Vi CS
Vítěz třídy mladých
Goldika z Idylonu CS

krémová, krátkosrstá

Ch. Porto Lumarko CS

Bafy z Idylonu CS

Výstavy 2003

14.9.2003- KV Dolní Benešov - V1, krajský vítěz
 

KATTY Srdce Evropy
nar.: 31. 05. 2004

uchovněná 9.9.2006 ve Frýdku-Místku, Bon. kod  A 19 00000 10 00110 / 2,5 kg

fena, dlouhosrstá, krémová, melír

 

Rodokmen

JCh. PL, 2* CAJC, 2* CAJC SK
Polo Arabela SK
hnědý, dlouhosrstý
2* KlCh., 3* CACIB, R. CACIB,
2* BOB, Bundessieger A

Beryl z Kmochova zátiší

bílý, dlouhosrstý
Ch. CSSR, SV 1990, 6* CACIB
Bodie z Jenštejnské bašty
zlatý, bílé zn., dlouhosrstý
Dangria Boby
-
Ayllin z Jenštejnské bašty
CACIB, NV, 2* CAC
Anel
zlatá, dlouhosrstá
Akim
-
Baffi
Derby vítěz, Vítěz třídy
Želka Arabela

béžovobílá
Nero Arabela
béžovobílý, dlouhosrstý
Harlekýn Zlatý javor
-
Imera z Kmochova zátiší
Chanel Sombrero
chovná 1
António Törpincs
-
Kangaheela Cini
Gábi Srdce Evropy
bílá, zlaté zn., krátkosrstá
JCh. PL, 2* CAJC, 2* CAJC SK
Polo Arabela SK
hnědý, dlouhosrstý
2* KlCh., 3* CACIB, R. CACIB,
2* BOB, Bundessieger A

Beryl z Kmochova zátiší
Bodie z Jenštejnské bašty
-
Anel
Derby vítěz, Vítěz třídy
Želka Arabela

béžovobílá
Nero Arabela
-
Chanel Sombrero
Danka z
Hlučínské pahorkatiny

bílá, plavé zn., krátkosrstá
Klubový vítěz, NV, 2* CAC
Danilo z Blustaru
krémový, krátkosrstý
Ybellabell z Neuštejna CS
-
Dina Im-Ka
R. CAC, Výborná
Darána Lumarko
bílá, hnědé znaky, krátkosrstá
Dangria Boby
-
Aranka Lumarko CS

Výstavy 2006

9.9.2006 - Speciální výstava Brno - výborná

 

GÁBI Srdce Evropy
nar.: 07. 08. 2000

fena, krátkosrstá, bílá, zlaté znaky

 

Rodokmen

JCh. PL, 2* CAJC, 2* CAJC SK
Polo Arabela SK
hnědý, dlouhosrstý
2* KlCh., 3* CACIB, R. CACIB,
2* BOB, Bundessieger A

Beryl z Kmochova zátiší

bílý, dlouhosrstý
Ch. CSSR, SV 1990, 6* CACIB
Bodie z Jenštejnské bašty
zlatý, bílé zn., dlouhosrstý
Dangria Boby
-
Ayllin z Jenštejnské bašty
CACIB, NV, 2* CAC
Anel
zlatá, dlouhosrstá
Akim
-
Baffi
Derby vítěz, Vítěz třídy
Želka Arabela

béžovobílá
Nero Arabela
béžovobílý, dlouhosrstý
Harlekýn Zlatý javor
-
Imera z Kmochova zátiší
Chanel Sombrero
chovná 1
António Törpincs
-
Kangaheela Cini
Danka z
Hlučínské pahorkatiny

bílá, plavé zn., krátkosrstá
Klubový vítěz, NV, 2* CAC
Danilo z Blustaru
krémový, krátkosrstý
Národní vítěz, CAC
Ybellabell z Neuštejna CS

krémový, dlouhosrstý
ICH. Ziesel vom Steppenbrunnen
-
Dangria Edelweis
Dina Im-Ka
černá, krátkosrstá
Brucki Pataki Muki
-
Duranói Juli
R. CAC, Výborná
Darána Lumarko
bílá, hnědé znaky, krátkosrstá
BOB, 3* CACIB, 2* CAC, CWC
Dangria Boby
zlatý, bílé zn., dlouhosrstý
Thermis Uno
-
Dangria Flakey
Aranka Lumarko CS
bílá se znaky, krátkosrstá
Mascottchen´s Askoda
-
Afrodita Hop-Trop CS

Výstavy 2003

14.9.2003 - Krajská výstava Dolní Benešov - V1, krajský vítěz - Petr Řehánek

 

EDARINKA Srdce Evropy
nar.: 10. 08. 1998

fena, krátkosrstá, bílá, plavé znaky

 

Rodokmen

Vítěz plemene, Vítěz mladých,
CAJC SK, Výborný

Morthy des Mini Elidyle
fauve, dlouhosrstý
Audels Bossy Boots
dlouhosrststý
Audels Wot-A-Boy
dlouhosrstý
Audels Wonder Boy
-
Audels Truly Fair
Hellesveor Patches
Croftavon Moon God
-
Hellesveor Go Go Girl
Fee des Mini Elidyle
dlouhosrstá
Ch. Francie
Darling des Mini Elidyle
dlouhosrststý
Rock
-
Athalie des Mini Elidyle
Allltot Holly
dlouhosrstá
Apoco Deodar Moonshine
-
Apoco Deodar Tansy
Danka z
Hlučínské pahorkatiny

bílá, plavé zn., krátkosrstá
Klubový vítěz, NV, 2* CAC
Danilo z Blustaru
krémový, krátkosrstý
Národní vítěz, CAC
Ybellabell z Neuštejna CS

krémový, dlouhosrststý
ICH. Ziesel vom Steppenbrunnen
-
Dangria Edelweis
Dina Im-Ka
černá, krátkosrstá
Brucki Pataki Muki
-
Duranói Juli
R. CAC, Výborná
Darána Lumarko
bílá, hnědé znaky, krátkosrstá
BOB, 3* CACIB, 2* CAC, CWC
Dangria Boby
zlatý, bílé zn., dlouhosrstý
Thermis Uno
-
Dangria Flakey
Aranka Lumarko CS
bílá se znaky, krátkosrstá
Mascottchen´s Askoda
-
Afrodita Hop-Trop CS

Výstavy 2000

16.9.2000 - Speciální výstava Frýdek-Místek - V2 - p. Jílková

Výstavy 1999

30.5.1999 - NV Ostrava - V4 - p. Jílková

Výstavy 1998

8.11.1998 - MVP Nitracanis - VN - p. Šaradin
19.9.1998 - Klubová výstava Frýdek-Místek - VN - p. Jílková 

 

  

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek